Reference

 

Jako jedna z největších neziskových organizací v ČR oceňujeme služby firmy Centrum účetnictví, s.r.o. především za spolehlivé zvládnutí naší náročné mzdové a účetní agendy. Perfektní ladění detailů a výborná komunikace rozhodně patří mezi silné stránky této společnosti. Můžeme navíc potvrdit, že i účetnictví, ekonomie, rozpočty se dají dělat s lidskou tváří.

Peter Porubský, vedoucí Linky bezpečí

 

Profesionální přístup a cenné rady. Tak se dají shrnout zkušenosti se společností CÚ. Máme v pořádku účetnictví naší skupiny, můžeme se kdykoliv poradit o správném nastavení, dostáváme rychle cenné informace o změnách v legislativě. Za významné považuji i zprostředkování poradenství v oblasti daní, díky němuž se nám podařilo ušetřit výdaje a přidat našim zaměstnancům.

Marek Vraný, ředitel skupiny Kroužky pro děti

 

JAHODA je nezisková organizace s dvacetiletou historii, která nabízí své služby pro děti a mladé lidi na Černém Mostě a Vinohradech. S firmou Centrum účetnictví jsme navázali spolupráci v průběhu roku 2016 na základě výběrového řízení. Jejich první úkol nebyl lehký: převzít účetnictví našich dvou právnických osob v průběhu roku a navíc, jak se později ukázalo, ne ve zcela ideálním stavu. Celý tým, pod vedením paní Černé, se ničeho nezalekl a účetnictví dal brzy do pořádku. Firma nám zajišťuje veškeré služby: vedení účetnictví, mzdovou agendu, ekonomické poradenství ve vícezdrojovém financování, informují nás o legislativních změnách. Vážím si jejich vstřícného a milého jednání. Díky spolupráci s Centrem účetnictví  máme jistotu, že se o nás starají opravdoví profesionálové a my se tak s klidem můžeme věnovat naší hlavní činnosti.

Markéta Kalinová, ředitelka

 

Již pátým rokem využíváme služby účetní a daňové firmy CENTRUM ÚČETNICTVÍ s.r.o. Nepsala bych tuto referenci, kdybych nebyla nad míru spokojená. Vytrhli nám trn z paty, když přebrali naše účetnictví ve velmi špatném stavu od předešlé účetní firmy. Jednají rychle a vždy se můžete spolehnout, že vám pomohou a najdou řešení pro jakýkoli problém. A co je nejdůležitější, mají pro vás vždy úsměv na rtu.

Hana Kadlubová, majitelka společnosti Hospodyně s.r.o. 

Kontaktní formulář